Śmietanka wyższej sfery

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

www.imdb.com

www.fanpop.com

12 lipca do polskich kin weszła produkcja pt. „Wielkie wesele”. Miałam okazję wybrać się i zobaczyć go z perspektywy fotela kinowego. Oczywiście masa genialnych aktorów zapewnia nam rozrywkę, która trwa 90 minut. Fabuła bardzo nam znana opowiada o pewnej parze (Amanda Seyfried i Ben Barnes), która zamierza wziąć ślub. Z tej oto okazji do domu pana młodego zlatuje się jego rodzina. Przyjeżdża była żona Dona (Robert De Niro) Ellie (Diane Keaton), która wraz z nim kilkanaście lat temu adoptowała małego Alejandra. Na miejscu zastaje swoją byłą najlepszą przyjaciółkę a obecną partnerkę życiową Dona (Susan Sarandon).

 

o.canada.com

 

 

 

 

 

Do domu przyjeżdża także przybrane rodzeństwo pana młodego – Lyla(Katherine Heigl) i Jared(Topher Grace).

www.aceshowbiz.com

Jedna jest rozgoryczona swoim obecnym związkiem, natomiast ten drugi zastanawia się nad słusznością decyzji złamania swojej przysięgi- bycia prawiczkiem aż do poznania swojej wielkiej miłości. Jednakże do domu przyjeżdża także biologiczna matka Alejandra (Patricia Rae) wraz z tajemniczą i podobno nieśmiałą córką(Ana Ayora), która narobi zamieszania w głowie przystojnego lekarza. To dopiero będzie nie lada wyznanie dla Ellie i Dona, w końcu wg Madonny Soto powinni smażyć się w piekle za brak życie w wierze katolickiej. Co takiego wymyślą, żeby przypodobać się tej kobiecie?Przysłowiową wisienką na torcie jest Robin Williams, który wcielił się w rolę ekscentrycznego księdza, ojca Moinighan. Nie jest on w żadnym wypadku wzorem wszelkich cnót.

www.aceshowbiz.com

 

 

 

 

 

Przez film cały czas przewijają się pokomplikowane relacje rodzinne, które dotyczą także rodziców panny młodej. Jest on idealny jeśli nie macie zbytnich wymagań co do wybranego filmu w kinie. Ja obejrzałam go ze względu na obsadę, ale przeplatają się także sceny, w których można się pośmiać. W każdym razie zakończenie i główne przesłanie filmu musicie odkryć sami! :) 

www.theskinny.co.uk


http://www.filmweb.pl/film/Wielkie+wesele-2013-626816#

  1 comment for “Śmietanka wyższej sfery

  1. 31 sierpnia 2017 o 14:00

    Rewelacyjna strona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×