Maska prawdę Ci powie

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×


http://www.bazarek.pl/produkt/1872636/cappello-deco.html

Pomimo, iż wakacje dobiegły końca i na drzewach zaczynają czerwienić się liście każdy prawdziwy czytelnik wydań papierowych i globtroter powinien sięgnąć po „Wakacje w Europie”. Marilyn Brant, członkini stowarzyszenie wielbicielek pisarstwa Jane Austen prezentuje nam romans na tle cudownych widoków z Włoch, Francji, Węgier czy Austrii.

Główną bohaterką jest 30-letnia Amerykanka i do tego nauczycielka matematyki, która nawet owocowe koreczki wycina w kształcie figur geometrycznych, w pewnych momentach można się z nią utożsamić. Kiedy nie dostaje wymarzonego zaręczynowego pierścionka od sztywnego Richarda wyjeżdża razem ze swoją ekscentryczną ciotką i jej klubem na podbój Europy. Mimo, iż jest to grupa 60+ zaczyna dobrze się bawić i pozbywać złudzeń. Nawet lepiej, gdy dołączają do nich znajomi z Londynu i pewien tajemniczy lekkoduch „z piaskowymi włosami”. Obowiązkowa lektura dla miłośników krajobrazów, zabytków i magii Florencji, Wenecji bądź Paryża, Budapesztu i innych.Po prostu nie można tego przegapić i mimo wszystko tak jak Gwendolyn na początku zrobić listę tego, co sami chcielibyśmy zobaczyć.


http://alejka.pl/24-dla-wersji-niebieskiej-maska-wenecka-colombina-vivian-music.html

Idealna książka na weekendowy wieczór. „Tak jak w fizyce tak jest i w życiu”. Nie wierzycie? Sprawdźcie teorię wzajemnego przyciągania i zespolenia z muzyką.

opetaniczytaniem.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×