Póki śmierć nas nie rozłączy!

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

filmweb.pl

Nasi dziadkowie pamiętają trudne czasy II wojny światowej, ile to przyniosło cierpienia, zawodu i nieszczęść. Jeśli spotkali na swojej drodze miłość natychmiast próbowali ją uchwycić. Bo niestety kiedy wszędzie widać zło trudno wierzyć w to, że nas może spotkać coś dobrego.

 

 

 

„The Lost Valentine” to historia dwojga ludzi, którzy w tym trudnym okresie zakochują się w sobie i po jakimś czasie biorą ślub. Jednak Neil widząc jak jego koledzy walczą ku chwale ojczyzny, sam wyrusza by im pomóc. Caroline na dworcu daje mężowi walentynkę, swoje serce, by je strzegł i zwrócił w jednym kawałku. Niestety w jednej z akcji Neil Thomas zostaje uznany za zaginionego. Zrozpaczona kobieta co roku w Walentynki przychodzi na dworzec kolejowy i czeka na swojego męża. Nie zaniedbała tego przez te wszystkie lata, jednak mąż nie pojawił się ani razu.

www.pinterest.com

Kiedy Neil wyjechał Caroline była w ciąży. Film opowiada o wnuku kobiety. Żona producenta telewizyjnego, który akurat siedział z chłopakiem w szkolnej ławie namawia go by nakręcić o tej niesamowitej miłości dokument. Zlecenie dostaje dziennikarka Susan Allison, która na samym początku popełnia gafę porównując tą opowieść do historii o japońskim psie w obecności wnuka pani Caroline. Okazuje się, że ciekawość dziennikarska zawsze zwycięża i dziewczyna postanawia zrobić ten reportaż i dodatku pomóc kobiecie dowiedzieć się, co się stało z jej mężem.

 

Odkrywając tajemniczą historię oficera w filipińskiej dżungli, Susan zakochuje się. Luke jest przystojny i niesamowicie pewny siebie, co na początku wytrąca dziewczynę z równowagi. Kiedy mężczyzna dowiaduje się o chłopaku Susan trochę odpuszcza, ale nie może o niej zapomnieć, w dodatku z wzajemnością.

www.hallmarkchannel.com

http://www.youtube.com/watch?v=_3WQrR5twTg

http://www.filmweb.pl/film/Zaginiona+Walentynka-2011-601098

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×